POZNAJMY SIĘ - wymiar i kropka
15358
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15358,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-13.1.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

POZNAJMY SIĘ

 

Cześć!

Jestem Maja, miło mi Cię poznać!

 

Pewnie trafiłeś tutaj, ponieważ szukasz inspiracji albo kogoś kto pomoże Ci stworzyć Twój nowy Dom. Jeżeli moje projekty przypadły Ci do gustu i myślisz, że moglibyśmy stworzyć coś razem lub też w którymś momencie poczułeś się zagubiony to skontaktuj się ze mną!

 

Pamiętaj proszę, że w moim portfolio znajdują się mieszkania innych osób, twój projekt może być zupełne różny, bardziej dopasowany do twoich potrzeb, zainteresowań i charakteru. W centrum zawsze jesteś Ty i twoi najbliżsi, dlatego też zależy mi, aby Cię lepiej poznać, zrozumieć i stworzyć swobodną relacje, w której będziesz mógł czuć się komfortowo, jak z koleżanką. Do każdej realizacji podchodzę indywidualnie. W końcu nie ma jednego rozwiązania dla wszystkich, jest tylko twój idealny Dom, w którym Ty będziesz czuć się dobrze na co dzień.

 

Ty możesz poznać mnie już teraz, zaglądając na mojego Instagrama gdzie dzielę się zdjęciami z podroży i innymi rzeczami, które mnie inspirują. Nie zdziw się jednak, jeżeli w dużej mierze znajdziesz tam odniesienia do designu i moich projektów. Wzornictwo i architektura to moje życiowe pasje, którym oddaje się nie tylko w pracy, ale i po niej.

 

Jednak nie samą pracą człowiek żyje. Gdy pozwala na to czas zawsze chętnie sięgam po książkę lub dobry serial. A jeżeli czasu jest więcej korzystam z tego ze jestem swoim własnym szefem i udzielam sobie paru dni urlopu poza miastem.  Czasami jednak bywa ze terminy gonią, wtedy długie wieczory przy komputerze umilam sobie ciekawym podcastem.

 

Tyle o mnie, jeśli chcesz o coś zapytać napisz lub zadzwoń!